ładowanie

FIRMA

Firma pełna energii!

Zapraszamy do firmy AUTOSFERA.

Jesteśmy specjalistami w sprzedaży i wymianie akumulatorów AGM/EFB, rozruszników oraz alternatorów. Nasza firma oferuje wysokiej jakości produkty oraz profesjonalną obsługę. Sprawdź naszą ofertę i skorzystaj z naszych usług już dziś! Oferujemy szeroki wybór akumulatorów do samochodów osobowych, ciężarowych, maszyn rolniczych, motocykli, jachtów, łodzi oraz zabawek. Posiadamy akumulatory różnych producentów i każdej pojemności.

Nasza misja
Nasza misja to zapewnienie niezawodnych i nowoczesnych rozwiązań motoryzacyjnych, które zwiększają komfort i bezpieczeństwo kierowcy.
Nasz cel

Naszym celem jest opracowanie odpowiednich rozwiązań, gwarantującym naszym Klientom szybką możliwość jazdy w przypadku awarii zasilania.

Wartości
  • Pełne zrozumienie potrzeb Klientów.
  • Szybka reakcja oraz działanie
AUTOSFERA

Zalety współpracy z
AUTOSFERA

Sprawdź naszą szeroką ofertę i skorzystaj z naszych usług już dziś!

KONTAKT
Własny serwis

W naszym punkcie serwisowym przy ul. Skaryszewskiej 35 w Radomiu, uzyskasz najbardziej kompleksową pomoc. Zapraszamy do nas.

Dojazd do Klienta

W przypadku, kiedy Twoje auto straciło zasilanie, to my wybierzemy się do Ciebie i postaramy pomóc Ci na miejscu. Wystarczy zadzwonić.

Porady telefoniczne

Zadzwoń do nas, a my postaramy się pomóc Tobie w najlepszy możliwy sposób przez telefon. Być może uda się rozwiązać problem z autem.

Radom

Pogotowie Akumulatorowe

Dojazd do Klienta i pomoc w przypadku braku zasilania w Twoim aucie.

606-163-278